Zubní tablety

Kód: 252
Neohodnoceno
Značka: Zoe Zoe
2 000 Kč / kg
Skladem

100g = 200,00

NAVÁŽÍME DLE LIBOSTI. ZADÁVEJTE HODNOTU OD 0,1 KG.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní tablety jsou alternativním způsobem dentální hygieny. Čištění zubů s použitím tablet je vynikajícím prostředkem udržování ústní dutiny v perfektním stavu. Tablety neosahují fluor, ani žádné jiné chemické a přídatné látky.

Již před tisíci lety si lidé čistily zuby jemnými prášky (hlavně v Orientu). Dnes je to vlastně znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů. Náš výrobek využívá neobyčejné vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení se šalvějí a mátou zabezpečuje nejen mechanické čištění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale i prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětům dásní. Jemná abrazivní vlastnost zeolitu nezpůsobuje poškození zubní skloviny.

Zeolit ​​je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny, těžké kovy. Zeolit ​​má takzvanou bio soudržnost vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho tedy přijímá jako přirozenou látku.

Zeolit ​​reguluje acidobazickou rovnováhu (pH). Zeolit ​​odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubní sklovinu. Zubní kámen při používání našich tablet je viditelně redukován. Zeolit ​​v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné kontraindikace, nevysušuje, nezanechává žádné stopy, nebo povlak.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává tabletám protizánětlivé látky. Během aplikace tablet se účinné látky uvolňují a přes sliznice se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům a onemocněním zubů a dásní. Při rozvinutých onemocněních dutiny ústní a zubů pomáhá tlumit zánět, podporuje léčbu tkání, tiší bolest.

Máta peprná (Mentha piperita) Máta dodává zubním tabletám charakteristickou vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin, buněčnou výměnu.

Talek, mastek, rýžový škrob: přírodní látky, které udržují vzhled a strukturu tablet.

Jak používat zubní tablety

Zubní tabletu si vložte do úst. Zubní kartáček navlhčete vodou. Tablety jemně rozkousejte, zatímco v ústech nevznikne pastovitá hmota. Kartáčkem zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou. Aplikujte 2 x denně.

Složení

Zeolitu, Mentha Piperita Oil, Salvia Officinalis Extract, Acacia Senegal Gum, Talc, Oryza Sativa Starch

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
země původu: Slovensko
+ zálohovaná sklenice: 13 kč
nebo dones vlastní obaly: zdarma :-)