Zubní prášek

Kód: 253
Neohodnoceno
Značka: Zoe Zoe
1 900 Kč / kg
Skladem

100g = 190,00 Kč 

NAVÁŽÍME DLE LIBOSTI. ZADÁVEJTE HODNOTU OD 0,01 KG. Běžný odběr je 0.05kg za 95 Kč 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní prášek na bázi zeolitu je účinným a přirozeným způsobem dentální hygieny. Prášek neobsahuje fluor, ani žádné jiné chemické a přídané látky, které jsou běžné v zubních pastách.

Již před tisíci lety si lidé čistily zuby jemnými prášky (hlavně v Orientu). Dnes je to vlastně znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů. Náš výrobek využívá neobyčejné vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení se šalvějí a mátou zabezpečuje nejen mechanické čištění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale i prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětům dásní. Jemná abrazivní vlastnost zeolitu nezpůsobuje poškození zubní skloviny.

Zeolit ​​je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny a těžké kovy.

Zeolit ​​má takzvanou bio soudržnost vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho tedy přijímá jako přirozenou látku. Zeolit ​​reguluje acidobazickou rovnováhu (pH).

Zeolit ​​odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubní sklovinu. Zubní kámen při používání našich tablet je viditelně redukován. Zeolit ​​v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné kontraindikace, nevysušuje, nezanechává žádné stopy, nebo povlak.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává tabletám protizánětlivé látky. Během aplikace tablet se účinné látky uvolňují a přes sliznice se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům a onemocněním zubů a dásní. Při rozvinutých onemocněních dutiny ústní a zubů pomáhá odstraňovat zánět, podporuje léčbu tkání, tiší bolest.

Máta peprná (Mentha piperita) Máta dodává zubním tabletám chakateristickú vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin, buněčnou výměnu.

Jak používat zubní prášek

Zubní kartáček navlhčete vodou. Naneste na ni zubní prášek a zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
země původu: Slovensko
+ zálohovaná sklenice: 13 kč
nebo dones vlastní obaly: zdarma :-)