Bio kostní vývar

Kód: 2976
Neohodnoceno
161 Kč / ks
Skladem

Bio Kostní vývar je velmi dlouho (tři dny) tažený vývar z vybraných kostí plemene skotu aberdeen angus a přeštických černostrakatých prasat. Kosti se pouze vaří ve vodě, tak dlouho, než se rozpadnou. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek bez jakýchkoli dalších přídavků, záměrně nepřidáváme žádné koření, sůl a samozřejmě ani žádné konzervanty. Náš výrobní postup „vytáhne“ z kostí látky, které by jinak přišly vniveč. Dovolili bychom si ho dokonce nazvat „funkční potravinou“, která blahodárně působí svým obsahem minerálů a stopových prvků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývar vzniká jako výsledek spolupráce mezi zemědělcem Josefem Sklenářem z Biofarmy Sasov a známým kuchařem Paulem Dayem z The Real Meat Society a je součástí speciální řady výrobků pod společnou značkou "Chef and Farmer". S Paulem Dayem ctíme společnou filozofii – v souladu s ekologickými principy využít ze zvířete úplně vše, co je možné „od rypáčku po ocas“. A kostní vývar je toho krásným příkladem – využití částí, které se běžně vyhazují.

Bio Kostní vývar získal titul Česká biopotravina roku 2016 v kategorii "Biovýrobky pro gastronomii, pochutiny a ostatní !

Balení: 600 ml ve sklenici.

100 ml = 26,83 kč

Složení: vývar z bio hovězích a bio vepřových kostí.

Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C. Po otevření spotřebujte ihned.

Vhodné pro: teplou kuchyni jako základ pro polévky a omáčky, ale i pro přímý konzum

Doplňkové parametry

Kategorie: Masné výrobky
země původu: Česká Republika