Domino Maxi - Zvířata k dominové dráze (27ks)

Kód: 3751
Neohodnoceno
Značka: didawood
908 Kč / ks
Skladem

Obýváme různá místa. Někteří z nás žijí v lese a jiní na farmě.

Hádejte proč jsme pro vás vybrali zvířata z různých prostředí a zabalili je do pytlíku samostatně? Chceme, aby jste je pro nás rozdělili a zkusili uhádnout, kde které zvíře přebývá a postavili pro ně jejich charakteristické místo k životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozvíjíme jemnou motoriku, kreativitu a fantazii!

Jak na to?

Ke stavbě můžete použít velké balení domin. Domina budou budovatelům sloužit jako stavební díly. Jednoduše budou moci vytvořit ohradu, postavit ZOO nebo vysázet les, ale fantazii se meze nekladou. Nezapomněli jsme ani na pokročilé, kteří najdou tištěné půdorysy 4 obydlí v papírové předloze návodu.

Když máte postaveno, můžete začít stavbu zaplňovat a zkrášlovat. Namalujte si třeba svůj vlastní les nebo vytvořte ohradu z klacíků.

Vdechněte život svým zvířatům!

Tato herní sada obsahuje pouze výběr zvířat z tématických celků. Každá figurka může rozehrát v dětské představivosti svůj vlastní příběh. Zvířata vdechují život všem stavbám a jsou hlavním artiklem  NEobyčejných kostek. Zabydlujeme Ze života zvířat.

Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.

V balení naleznete 27 obrázkových domin, leporelo s popisem postav a návodem, plátěný pytlík.

Obrázky na dominech jsou tvořeny laserem.

Hračka je vhodná pro děti od 2 let a získala certifikaci od ITC Zlín.

Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného dřeva jatoby, obrázky vypalovány laserem. Obal z plátna ze 100% bavlny. Leporelo z papíru. Obojí tištěno ekologickými barvami.

Vše včetně obalu vyrobeno v České republice.