Domino Maxi - Dominová dráha s rošťáky

Kód: 3748
Neohodnoceno
Značka: didawood
549 Kč / ks
Skladem

Ze života zvířat

Série Ze života zvířat je soubor her.Kde zvířata bydlí? Na tuto a jiné otázky vám odpoví naše tématické herní sady. Dominová dráha se pod rukama dětí změní ve stavební dílky a zvířata na dominech oživí dětská fantazie. A to není vše! Připravili jsme pro vás celkem 70 obrázkových domin z našich 5 příběhů.

Stavíme obydlí z domin
Prvním krokem je postavit. Domina slouží našim budovatelům jako stavební díly. Jednoduše tak vytvoří ohradu, postaví ZOO nebo vysázejí les. Fantazii se meze nekladou! Pro pokročilé máme půdorysy obydlí v podobě papírové předlohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zkuste závody na rychlost s touto partičkou rošťáků! Vyhraje Tonda, Radek, Lumír, Julča nebo Max?

Nehledejte klasickou hru s puntíky. Dřevěné kameny jsou navrženy tak, aby se z nich dala naskládat zábavná dominová dráha. Z dominových kamenů můžete sestavovat různé tvary drah, ale i zkusit podle  9 obrázkových předloh s použitím všech 50 kostek udělat třeba hada, šneka, potrubí, emko, aj.

Víte, že rozestupy mezi kostkami určují rychlost spádu domina? V návodu najdete i několik inspirací. Vyzvi ke hře třeba ségru a zkuste závody ve dvou. Kdo bude rychlejší?

Mezi 50 kostkami najdete i partičku rošťáků. Tondu, Radka, Lumíra, Julču a Maxe. To jsou ti praví, kteří každou dráhu s chutí „odpálí“! Opřete se do toho.
V balení naleznete 50 kusů kostek, včetně 5 rošťáků, papírovou předlohu s návodem a plátěný pytlík.
Partička rošťáků Tonda, Radek, Lumír, Julča a Max z grafické dílny UUtěrky.
Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.