Domino Maxi - Betlém

Kód: 3739
Neohodnoceno
Značka: didawood
494 Kč / ks
Skladem

Betlém není jen město, které existuje na mapě, V symbolickém smyslu je Betlém místo, kde se zrodily Vánoce. Zvyky uznávané po generace, každým rokem dělají radost všem lidém dobré vůle. Rozestavte postavy, složte krabičku a zazpívejte si s nimi tradiční písničku.

Jiný kraj, jiný mrav. Toto rčení je sice pravdivé, ale pro Vánoce rozhodně neplatí. Betlém je důležitou tradicí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Proto jsme vytvořili také verzi v anglickém jazyce. 

Didawood nejsou jen tak obyčejné hry pro děti a dospělé

Jsou to hračky s přesahem. Hračky, co myslí ekologicky. Hračky ZERO WASTE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umíte od sebe rozeznat Kašpara, Melichara a Baltazara?

My ano! A to díky našemu betlému! Obrázkové domina zkrášlí vánoční atmosféru a pomocí popisků zaručeně pojmenujete každou postavu. Můžete se těšit na Marii, Josefa a Ježíška. Dále pak na 3 krále, pasáčka ovcí s ovcemi, místního dobračiska Toníka, kravičku a oslíka.

Vánoce bez koled, to snad ani nejde. Zpíváme je už stovky let a připomínáme si tak neobyčejný příběh zrození Ježíše Krista. Na zadní straně krabičky najdete i jednu z nejoblíbenějších českých koled. Zazpívejte si jí společně s dětmi a okamžitě se dostanete do vánoční nálady. 

Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.

V balení naleznete 12 obrázkových domin. Balení je součástí výrobku a slouží jako kulisa.

Obrázky na dominech jsou vytvořeny laserem.

Dřevo certifikováno od 2 let. Didaktická pomůcka.

Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného tropického dřeva jatoby. Obal z papíru, ZERO WASTE, tištěno ekologickými barvami.

Vše včetně obalu je vyrobeno v České republice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení