Dětký vak - První afričan!

Kód: 3745
Neohodnoceno
Značka: didawood
560 Kč / ks
Skladem

Teď můžete být originální až na zádech! Na podporu ZOO Zlín byl vytvořen vak s potiskem vzácného slůněte afrického. Ať už vyrážíte na výlet, nákup nebo třeba na hřiště, bez vaku se vaše ratolesti neobejdou. 

  • Z každého zakoupeného dětského vaku se slůnětem „Afričanem“ přispějete 100 Kč na slony africké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vak je vyroben s myšlenkou udržitelnosti a to ze zbytků látek, šňůr a odpadů kůže. Ani kousek nepřijde nazmar.

Vak pro malé dobrodruhy

Gymsack, batůžek, sportovní pytlík nebo zkrátka vak na záda. Co se vejde do vaku s afričanem? Vše, co děti potřebují mít při sobě na výletě nebo procházce. Svačinka, pití, plyšový kamarád. Každý podle svého gusta. 

Jednoduchý vak s vnitřní kapsou je vyroben z kvalitních a odolných potahových látek, které jsou pevné a pro děti ideální. Šnůry ze zbytků lan nebo popruhů jsou protaženy přes kožené tunýlky. Ještě pořádně utáhnout…” A může se jít ven, vstříc dobrodružství a poznání.

Podporujeme ZOO Zlín

Mami, tati, jdeme do ZOO! 

V Zoo Zlín za jeden den skutečně procestujete celý svět! Patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Zlínská zoo je jedinečným místem, kde uvidíte zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. Ptáci žijí v ptačích voliérách, které připomínají jejich domovinu, savci jsou vystavováni v přírodních expozicích. Říká se, že Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Za branami ZOO na vás čekají různá zvířata, která jsou ve volné přírodě před vyhynutím. Učime děti o přírodních zákonitostech, ekologii, otevíráme obzory a prohlubujeme znalosti. ZOO už není jen Noemovou archou.