Dětký vak - První afričan!

Kód: 3745
Neohodnoceno
Značka: didawood
560 Kč / ks
Skladem

Teď můžete být originální až na zádech! Na podporu ZOO Zlín byl vytvořen vak s potiskem vzácného slůněte afrického. Ať už vyrážíte na výlet, nákup nebo třeba na hřiště, bez vaku se vaše ratolesti neobejdou. 

  • Z každého zakoupeného dětského vaku se slůnětem „Afričanem“ přispějete 100 Kč na slony africké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vak je vyroben s myšlenkou udržitelnosti a to ze zbytků látek, šňůr a odpadů kůže. Ani kousek nepřijde nazmar.

Vak pro malé dobrodruhy

Gymsack, batůžek, sportovní pytlík nebo zkrátka vak na záda. Co se vejde do vaku s afričanem? Vše, co děti potřebují mít při sobě na výletě nebo procházce. Svačinka, pití, plyšový kamarád. Každý podle svého gusta. 

Jednoduchý vak s vnitřní kapsou je vyroben z kvalitních a odolných potahových látek, které jsou pevné a pro děti ideální. Šnůry ze zbytků lan nebo popruhů jsou protaženy přes kožené tunýlky. Ještě pořádně utáhnout…” A může se jít ven, vstříc dobrodružství a poznání.

Podporujeme ZOO Zlín

Mami, tati, jdeme do ZOO! 

V Zoo Zlín za jeden den skutečně procestujete celý svět! Patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Zlínská zoo je jedinečným místem, kde uvidíte zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. Ptáci žijí v ptačích voliérách, které připomínají jejich domovinu, savci jsou vystavováni v přírodních expozicích. Říká se, že Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Za branami ZOO na vás čekají různá zvířata, která jsou ve volné přírodě před vyhynutím. Učime děti o přírodních zákonitostech, ekologii, otevíráme obzory a prohlubujeme znalosti. ZOO už není jen Noemovou archou. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení