Kontakt

BEZOBALU
Halasova 810/8
703 00 Ostrava-Vítkovice

e-mail: info@bezobalu-ostrava.cz
tel.: + 420 770 635 612

 

Jak k nám

Na kole:

Centra se můžete napojit na cyklostezku po ulici Výstavní. Na malém kruhovém objezdu ve Vítkovicích (křížení s ulicí Halasova) vyjedete prvním výjezdem a po 10 m vpravo jste u nás.

Dubiny, Výškovic, Bělského Lesa využijete cyklostezku podél Místecké ulice, na jejímž konci vyjedete na cyklostezku na ulici Výstavní, směr centrum a na malém kruhovém objezdu (křížení s ulicí Halasova) vyjedete třetím výjezdem, po deseti metrech vpravo jste u nás.

Ze Zábřehu, Poruby atd. můžete využít cyklostezky přes Hulváky, napojit se na cyklostezku po ulici Výstavní. Na malém kruhovém objezdu ve Vítkovicích (křížení s ulicí Halasova) vyjedete prvním výjezdem a po 10 m vpravo jste u nás.

Pro vaší lepší orientaci otevřete stránky www.mapy.cz a nahoře vlevo zatrhněte možnost Turistické mapy. Cyklostezky jsou označeny fialovými linkami.

MHD

nejvhodnější spojení vyhledejte na www.jizdnirady.cz.

Autobusová zastávka Nám.J.z Poděbrad. popř. Český dům

Tramvajová zastávka Český dům nebo Mírové Náměstí

Autem

Je možno zastavit na druhé straně silnice. Parkovat můžete v přilehlých ulicích, na Náměstí Jiřího z Poděbrad a nedávno se nám podařilo objevit skryté parkoviště u kruháčku za svodidly. Souřadnice 49.8139914N, 18.2741664E

MAPA