Kontakt

BEZOBALU
Tyršova 1683/20
702 00 Ostrava

e-mail: info@bezobalu-ostrava.cz
tel.: + 420 770 635 654

tel. dodavatelé: + 420 770 635 612

 

Ceník

zboží můžete prohlédnout na našem e-shopu zde: www.bezobaluostrava.cz

Aktuálně u nás najdete téměř všechny trvanlivé suroviny, potřebné k přípravě jídla nebo přímé konzumaci. Např. mouky, cukr, sůl, těstoviny, zrna, sušené ovoce, luštěniny, olej, mléčné výrobky, ekologická kosmetika a drogerie.

Pokud vás napadá nějaká konkrétní potravina, napište nám na náš facebook(odkaz níže), ať můžeme zjistit jaké jsou možnosti.

Jelikož se zboží rozvažuje, nevylučujeme možnost výskytu stopového množství alergenů.


Pokud srovnávate ceny, berte prosím v úvahu, že většina produktů je nakoupena v bio kvalitě a dáváme přednost lokálnímu zboží. Ze zkušenosti je většina zboží bez obalu levnější než stejné zboží v obalu např v řetězcích, samozřejmě v totožné kvalitě. Pokud srovnáte bio kvalitu bez obalu se zbožím chemicky ošetřovaným v obalu, může být cena bez obalu vyšší.

Zboží v bio kvalitě vybíráme z toho důvodu, že využívání pesticidů v konvenčím zemědělství vnímáme stejně neekologické a trápící půdu jako plast. Naopak zboží pěstované v rámci ekologického zemědělství je přínosné a přirozené pro půdu, životní prostředí i naše životy.

Další důležitou poznámkou je i země původu. Snažíme se hledat vždy nejbližššího dododavatele z ekologických důvodů, patriotských a protože chceme podporovat práci v naší zemi nebo zemích nám blízkých (tam kde lze) namísto podceňované práce ve východních zemích.